Kategorie

Producenci

Bestsellery

Kontakt

  • DecoKreacje
    NIP: 8522485549
  • E-mail:sklep@decokreacje.pl
  • Telefon91 422-84-82
  • Godziny działania sklepuPoniedziałek - Piątek 10-18 ,Sobota 10-14

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 
» » Farby do szkła

Farby do szkła

Szkło to przezroczystość i światło. Można więc powiedzieć, że malowanie szkła to nic innego jak malowanie światła, które przez nie przenika. 
Równolegle do najbardziej znanych, skomplikowanych produkcji barwionej masy szklanej i tworzenia witraży, znamy wiele fascynujących tradycyjnych sposobów malowania szkła na zimno. Dzięki nowym możliwością współczesnych materiałów, udało się nam te metody udoskonalić. 
Farby Idea do szkła są wytwarzane na bazie rozpuszczalnika, który daje gwarancje ich odporności na działanie światła i dużą elastyczność na wahania temperatury , powodując tym samym osiągnięcie znakomitej trwałości. 
Malowanie na szkle, z natury swej delikatne i ulotne tak jak jego podłoże, było dawniej dostępne nielicznym. Dzięki współczesnym żywicom syntetycznym stało się sztuką o szerszym zasięgu. Farbami Idea można zdobić nie tylko wszelkiego rodzaju szkła, w tym lustra, ale również kamienie i powierzchnie metali, stosując przy tym rozmaite techniki dekoratorskie. 
Farby Idea do szkła z wielką wszechstronnością spełniają wymogi różnorodnych technik, tak dawnych, jak i współczesnych, umożliwiając tym samym wykonanie rozmaitych rodzajów zdobień. 
13 przezroczystych farb, gotowych do użycia i 12 konturówek opartych na bazie wody, miękkich, łatwych w nakładaniu i szybko schnących. Pamiętajmy jednak, że osiągnięcie dobrych rezultatów w pracy z serią Idea do szkła, wymaga cierpliwości, stopniowego zdobywania doświadczenia i zręczności. 
Malowanie na szkle jest tworzeniem na kruchości, szukaniem tego co niematerialne, przemawianie językiem światła.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl