Kategorie

Producenci

Bestsellery

Kontakt

  • DecoKreacje
    NIP: 8522485549
  • E-mail:sklep@decokreacje.pl
  • Telefon91 422-84-82
  • Godziny działania sklepuPoniedziałek - Piątek 10-18 ,Sobota 10-14

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 
» O nas

O nas

Centrum Hobbystyczne DecoKreacje w Szczecinie powstało z ogromnej pasji. Z pasji tworzenia, poznawania nowych technik rękodzielniczych i dzielenia się nią z innymi. Marzeniem naszym było, by stworzyć hobbystom i hobbystkom ze Szczecina i okolic możliwość wzajemnego poznawania się i integrowania, ułatwić dostęp do produktów do własnoręcznego tworzenia i zaproponować ciekawe formy poznawania nowych technik i szkolenia swoich umiejętności. I udało się. Od dziewięciu lat prowadzimy w Szczecinie działalność szkoleniową organizując twórcze warsztaty dla dużych i małych :).

W między czasie, wiosną 2007 roku powstał nasz e-sklep, który ma ułatwiać dostęp do artykułów hobbystycznych i plastycznych szczeciniankom, ale nie tylko. Staramy się bowiem, by nasz sklep był atrakcyjny asortymentem dla wszystkich hobbystów i tych ze Szczecina, z całej Polski, a także z zagranicy. Rok później poszliśmy dalej - w przyziemiu pięknie odnowionej kamienicy umiejscowiła się nasza siedziba,  co pozwoliło nam na stworzenie Centrum Hobbystycznego z prawdziwego zdarzenia- stworzenia sklepu stacjonarnego dla kreatywnych, bogatej oferty warsztatowej i pokazowej, promującej najróżniejsze techniki rękodzielnicze.

Co miesiąc zapraszamy na Spotkania z pasją, na których w przemiłej atmosferze przy kubku pysznej kawy czy herbaty i smakowitym ciastku każdy chętny może podzielić się swoim doświadczeniem, pochwalić swoimi pracami i odnaleźć swoje miejsce wśród pokrewnych kreatywnych dusz. Prowadzimy również zajęcia terenowe, dla grup zorganizowanych. Jesteśmy otwarci na indywidualne formy współpracy. Idea naszego przedsięwzięcia zjednała nam wielu Przyjaciół, co systematycznie poszerza nam horyzonty i przyczynia się do dalszego rozwoju firmy. Bierzemy udział w targach i jarmarkach, w ciekawych projektach aktywizujących twórczo różne środowiska. I nie brakuje nam planów na dalszy rozwój. Po to, by być bliżej Was. Po to, by zarażać pasją. Bo nic nas nie cieszy bardziej, jak wspólna podróż w świat tworzenia.

Zapraszamy! :)


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl